درباره ما

                                                                                                        به نام خدا 


کسب و کار های اینترنتی که این روز ها شاهد افزایش تعداد آن ها هستید به دلیل آسان تر نمودن خرید برای خریدار  و همچنین کاهش هزینه های مالی و جانی اعم از صرف کردن وقت و انرژی ، هزینه های مالیاتی و پرداختی های آب و برق و .... برای فروشندگان به وجود آمده اند.

فروشگاه اینترنتی گیلانتک متشکل از تیم جوان و توانمند خود در جهت خدمت رسانی و راحتی خرید برای مشتری از طریق در اختیار گذاشتن اطلاعات درست و کافی که جواب گوی نه همه بلکه اغلب سوالات مشتریان باشد – به روز رسانی صحیح قیمت ها و رهایی از گمراهی بابت افزایش یا کاهش نادرست نرخ اجناس می کوشد.

وظیفه خود می دانیم تا توضیحات مختصری درباره این سایت داده شود :

  1. تمامی کالا های درج شده در سایت اصل بوده و اکثر قریب به اتفاق آن ها بدون واسطه خریداری می شود که باعث جلوگیری از هزینه های اضافی می شود.
  2. برای ایجاد اعتماد میان خریدار و فروشنده امکان برگشت وجه در صورت بروز هرگونه اشکال در روند ارسال کالا و حتی پس از فروش آن در صورت واجد شرایط عودت محصول بودن وجود دارد.
  3.  اگر در جریان روند اعطای نماد های اعتماد و طراحی سایت بودید به این جمع بندی می رسیدید که یک نفر برای این کار چه فیلتر هایی را رد خواهد کرد و مجاز به هیچ گونه سواستفاده و کلاهبرداری نخواهد بود.

و به عنوان کلام آخر از تمامی پیشنهادات و انتقادات دریافتی از جانب شما عزیزان استقبال خواهیم کرد و در راستای بهبود کیفیت کوشا خواهیم بود.


باتشکر 

                                                                                                           مسئول سایت

                                                                                                              مهدی زاده